Канадська провінція Альберта спрямувала до Фонду підтримки енергетики України 160 тисяч євро.
Про це повідомляють у Міністерстві енергетики України.
Уряд Альберти зробив внесок до Фонду підтримки енергетики України на 160 тисяч євро (250 тисяч канадських доларів). За ці кошти закуплять енергообладнання, яке потрібне для ремонтів та відновлювальних робіт у межах підготовки України до наступної зими.
Внесок базується на співпраці Альберти з Україною в енергетичному секторі, включаючи иеморандум про взаєморозуміння, підписаний у 2024 році. А також грант на 150 тисяч канадських доларів, наданий Energize Ukraine того ж року задля встановлення СЕС у школах та лікарнях. Він доповнює ширші зусилля Канади щодо підтримки відновлення енергетичної системи України.
“Як відомо, у травні через фонд уклали контрактів на постачання критично необхідного обладнання для енергосектору на понад 25,7 мільйонів євро. Дякуємо Альберті за підтримку і допомогу у підготовці до наступного опалювального сезону”, – наголосили у відомстві.
Нагадаємо, з початку року в Україну надійшло 4007 одиниць енергетичного обладнання від партнерів. Це генератори, трансформатори, модульні котельні, когенераційні установки і котли.
Крім того, Канада спрямувала додаткові 12,4 мільйонів євро до Фонду підтримки енергетики України. Установа співпрацює з міжнародними партнерами для оперативного реагування на наслідки атак РФ.








