Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що генпрокурор країни Петер Полт незабаром залишить свою посаду. Ймовірно це рішення пов’язане зі справою щодо затримання інкасаторів “Ощадбанку”.
Про це повідомляє HVG.
“Усунення Петера Полта з посади генерального прокурора Угорщини не потребуватиме жодних додаткових рішень чи процедур. Очільник прокуратури найближчим часом сам подасть у відставку”, – повідомив прем’єр.
Він також підтвердив, що це може бути повʼязано зі скандалом навколо затримання інкасаторів українського” Ощадбанку”.
Нагадаємо, що минулого тижня Мадяр заявив, що в Угорщині буде проведено розслідування щодо захоплення українських інкасаторів та коштів “Ощадбанку”, у зв’язку з діями “окремих органів” .
Петер Полт – генеральний прокурор Угорщини з 2010 року. Він відомий своїми тісними зв’язками з правлячою партією “Фідес” та експрем’єром Віктором Орбаном. Діяльність Полта на посаді очільника генпрокуратури часто критикує опозиція та європейські інституції. Йому закидають “небажання розслідувати корупційні справи, пов’язані з високопосадовцями”.
Читайте також: Мадяр закликав Орбана взяти відповідальність за інцидент щодо “Ощадбанку”








