Мадяр анонсував звільнення генпрокурора
Фото: Петер Мадяр/Facebook

Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що генпрокурор країни Петер Полт незабаром залишить свою посаду. Ймовірно це рішення пов’язане зі справою щодо затримання інкасаторів “Ощадбанку”.

Про це повідомляє HVG.

“Усунення Петера Полта з посади генерального прокурора Угорщини не потребуватиме жодних додаткових рішень чи процедур. Очільник прокуратури найближчим часом сам подасть у відставку”, – повідомив прем’єр.

Він також підтвердив, що це може бути повʼязано зі скандалом навколо затримання інкасаторів українського” Ощадбанку”.

Нагадаємо, що минулого тижня Мадяр заявив, що в Угорщині буде проведено розслідування щодо захоплення українських інкасаторів та коштів “Ощадбанку”, у зв’язку з діями “окремих органів” .

Петер Полт – генеральний прокурор Угорщини з 2010 року. Він відомий своїми тісними зв’язками з правлячою партією “Фідес” та експрем’єром Віктором Орбаном. Діяльність Полта на посаді очільника генпрокуратури часто критикує опозиція та європейські інституції. Йому закидають “небажання розслідувати корупційні справи, пов’язані з високопосадовцями”.

Читайте також: Мадяр закликав Орбана взяти відповідальність за інцидент щодо “Ощадбанку”

Подібні

Білоруська опозиція попередила Україну про можливе втягування Лукашенка у війну

У 30-сторінковій доповіді навели вісім факторів

Зеленський на аудієнції у короля Бельгії розповів про удари РФ по Києво-Печерській лаврі

Також вони також обговорили ситуацію на фронті та євроінтеграцію

ЗСУ атакували Центр космічного зв’язку “Дубна” під Москвою: він заміняв окупантам Starlink

На території об’єкта після удару дронами була зафіксована доволі сильна пожежа

Генштаб підтвердив ураження танкера “тіньового флоту” РФ та логістичних мостів окупантів

Точними ударами було уражено два автомобільні мости на Херсонщині