Президент Польщі Кароль Навроцький не братиме участі в Конференції з відновлення України, яка відбудеться 24–25 червня у Ґданську. Причиною стало те, що він не отримав офіційного запрошення на цей захід.
Про це на брифінгу заявив керівник Бюро міжнародної політики в канцелярії польськго президента Марцін Пшидач, повідомляє агентство PAP.
За його словами, організацією заходу та розсиланням запрошень закордонним партнерам спільно займалися прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск і президент України Володимир Зеленський. Проте польського лідера до списку гостей не включили.
Через відсутність запрошень форум у Ґданську також не відвідає жоден із чиновників канцелярії президента.
Коментуючи ситуацію, Пшидач висловив сподівання, що під час конференції глава уряду Дональд Туск зосередиться на захисті безпосередніх інтересів Польщі, а не лише на процесі збору фінансової допомоги для України.
Конференція у Ґданську має об’єднати лідерів країн-партнерів, профільних міністрів, міжнародних інвесторів та представників бізнесу задля обговорення та фінансування проєктів з відбудови української інфраструктури.








