удар по складу медикаментів у Дніпрі
Фото: БаДМ/Facebook

У ніч проти 6 грудня, внаслідок російського ракетно-дронового удару, був знищений розподільчий центр фармкомпанії БаДМ у місті Дніпро. Це був один з найбільших складів з медикаментами.

Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії.

“В результаті атаки було знищено запасів лікарських засобів та виробів медичного призначення на суму понад 5 мільярдів гривень. Логістичний комплекс, загальною площею понад 43 000 кв. м, повністю зруйнований”, – повідомили у компанії. 

Вказують, що це вже третій випадок прицільних атак РФ на фармацевтичну інфраструктуру БаДМ, і ці удари РФ створюють серйозні ризики для стабільного постачання лікарських засобів в Україні.

“Наразі відбувається зміна логістичної моделі, і ми робимо все можливе, щоб мінімізувати вплив на доступність ліків та забезпечити безперебійне постачання для аптек і лікувальних закладів по всій країні, включаючи найвіддаленіші та прифронтові населені пункти”, – йдеться у повідомленні.

Компанії БаДМ та “Оптіма-Фарм” є найбільшими дистриб’юторами ліків в Україні. За даними АМКУ, за підсумками 2022-2023 років на них припадало понад 85% ринку реалізації лікарських засобів, тоді як частки конкурентів були незначними.

Читайте також: Росія атакувала Дніпро балістикою: повідомляють про чотирьох загиблих

Подібні

У Києві спіймали агентів РФ, які готували теракт поблизу столичної адмінбудівлі

Наразі їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна

У Криму оголосили про повне закриття порому у Керчі і заборону на продаж палива: що відомо

Також введено заборону на рух Кримським мостом. Поки лише для вантажівок

Смілянський пояснив, чому Зеленський відправив Навроцькому орден не “Укрпоштою”

Останні два місяці автівки “Укрпошти” блокуються польською митницею

Українські війська контролюють ситуацію навколо Костянтинівки, але обстановка складна, – командир 19-го корпусу ЗСУ

Він спростував російські заяви про “оточення” українських підрозділів