Голова Дніпропетровської обласної рали Микола Лукашук
Фото: Микола Лукашук

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук радить заздалегідь виїжджати з прифронтових громад. Адже під час війни кожен день пов’язаний із ризиком та небезпекою. 

Про це він висловився на своїй сторінці в соцмережі Telegram.

Карта Дніпропетровської області, де регіон розташований за 5 км від фронту
Фото: DeepState

“Якщо у вас є можливість виїхати з прифронтових територій, то варто зробити це заздалегідь. Обласна військова адміністрація може забезпечити виїзд з небезпечних територій та місця для проживання. Проте якщо ви вирішили залишитися, то важливо чітко оцінити всі ризики й бути готовими до будь-яких ситуацій”, – зазначив він.

Наразі офіційна евакуація із прифронтових громад не оголошена. Однак він наголосив, що життя є найвищим пріоритетом і варто обирати найбезпечніший варіант. Утім, за його словами, кожен робить свій вибір самостійно.

Нагадаємо, Кабмін хоче встановити відповідальність за перебування в населених пунктах, з яких проводиться евакуація. Також йдеться про посилення відповідальності за порушення комендантської години.

Подібні

Кошта повідомив лідерів ЄС, що ініціював “короткі дипломатичні контакти з Кремлем”: для чого він це зробив

“Дипломати виконують дипломатичну роботу”

Генштаб підтвердив ураження танкера “тіньового флоту” РФ та логістичних мостів окупантів

Точними ударами було уражено два автомобільні мости на Херсонщині

Убивці активіста Ганула присудили довічне з конфіскацією: деталі розслідування

Убовство було скоєне на замовлення куратора з РФ