В окупованому Криму у ніч проти 23 червня знову лунали вибухи, після яких виникли пожежі на нафтотерміналах, електропідстанції та інших об’єктах інфраструктури.
Про це повідомляють OSINT-аналітики та моніторинговий телеграм-канал “Кримський вітер”.
Повідомляють про займання на залізничній станції “Південна” у Керчі. А також про кілька осередків пожеж на Керченському півострові та в районі порту “Кавказ”. Їх зафіксовано супутниковими знімками.
Окремо зазначається, що пожежа тривала на території нафтового термінала в Керчі, який раніше вже зазнавав атак.
Читайте також: У Криму оголосили про повне закриття порому у Керчі і заборону на продаж палива: що відомо
Крім того, монітори повідомляють про займання в районі в’їзду до Керчі, де, за даними аналітиків, можуть розташовуватися позиції російських систем ППО С-300/С-400.
“Подібні пожежі також фіксувалися в селищі Багерове, де, ймовірно, розміщені аналогічні комплекси”, – зазначають розслідувачі.
Крім того, OSINT-аналітики зафіксували займання в районі електричної підстанції ПС 220/35 кВ НС-2, що на північ від села Миколаївка Радянського району, яка забезпечує роботу насосної станції.
Офіційної інформації щодо нових атак і наслідків наразі немає.
Читайте також: “Прогноз несприятливий”: Міноборони України оголосило про “закриття пляжного сезону” в Криму








