Евакуація на Запоріжжі і Дніпропетровщині
Фото: dsns.gov.ua

Кабмін пропонує Раді встановити відповідальність за перебування в населених пунктах, з яких проводиться евакуація. Також йдеться про посилення відповідальності за порушення комендантської години.

Про це повідомив представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді Тарас Мельничук.

За його словами, вдалося зареєструвати законопроєкт, який передбачає встановити адміністративну відповідальність за порушення вимог, воєнного стану, що вводиться в окремих місцевостях. Зокрема, за порушення в’їзду (входу), перебування в населених пунктах, з яких проводиться загальна обов’язкова евакуація. А саме: за відсутності спеціально виданих перепусток або посвідчень, а також за порушення громадянами комендантської години.

Також Кабмін пропонує надати право поліції затримувати порушників. Однак тексту законопроєкту на сайті ВРУ поки немає.

Нагадаємо, цьогоріч Рада провалила законопроєкт щодо адмінвідповідальності за порушення комендантської години. У законопроєкті йшлося про відповідальність у вигляді штрафу.

Подібні

Глава Міноборони Польщі закликав Україну ушановувати сучасних військових замість УПА

“Справжня дружба вимагає правди”

У Молдові впав і вибухнув БпЛА після нічної атаки РФ на Україну

Проте молдовське Міноборони не вказує, чий це був безпілотник

Путін заявив, що “Орєшніком” вдарили по сараю, аби подивитися, “як впали блоки”

Він не виключає запусків “Орєшніка” по житлових кварталах України

Як насправді пройшла зустріч Зеленського з Порошенком: ЗМІ дізналися про “підвищений тон”, звинувачення і порожнечу

Порошенко прийшов на зустріч із роздруківками інтернет-мемів та фотожаб із соцмереж