Евакуація на Запоріжжі і Дніпропетровщині
Фото: dsns.gov.ua

Кабмін пропонує Раді встановити відповідальність за перебування в населених пунктах, з яких проводиться евакуація. Також йдеться про посилення відповідальності за порушення комендантської години.

Про це повідомив представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді Тарас Мельничук.

За його словами, вдалося зареєструвати законопроєкт, який передбачає встановити адміністративну відповідальність за порушення вимог, воєнного стану, що вводиться в окремих місцевостях. Зокрема, за порушення в’їзду (входу), перебування в населених пунктах, з яких проводиться загальна обов’язкова евакуація. А саме: за відсутності спеціально виданих перепусток або посвідчень, а також за порушення громадянами комендантської години.

Також Кабмін пропонує надати право поліції затримувати порушників. Однак тексту законопроєкту на сайті ВРУ поки немає.

Нагадаємо, цьогоріч Рада провалила законопроєкт щодо адмінвідповідальності за порушення комендантської години. У законопроєкті йшлося про відповідальність у вигляді штрафу.

Подібні

Кошта двічі телефонував у Кремль для підготовки переговорів із Путіним, — Bloomberg

Паралельно у ЄС дискутують щодо призначення спецпосланця для комунікації з РФ

В уряді Польщі визнали, що їхній конфлікт з Україною грає на руку спільному ворогу – Росії

“Все йде в дуже поганому напрямку”

ДБР почало розслідування авіакатастрофи Су-24М на Хмельниччині: що вже відомо

Інцидент попередньо кваліфікують як порушення правил польоту

МЗС Німеччини прогнозує, що мирні переговори Росії і України розпочнуться вже цього літа

Це стає можливим через “глухий кут” на фронті