Безуглу звільнили з комітету нацбезпеки
Фото: Мар’яна Безугла/facebook

Нардепка Мар’яна Безугла розповіла, як висловила свої претензії генеральному секретарю Єнсу Столтенбергу після його виступу у Верховній Раді України 29 квітня.

Про це вона повідомила у своєму Facebook.

Безугла заявила, що її вчинок став відповіддю на те, що у своїй промові Столтенберг дав зрозуміти, що й на наступному саміті НАТО запрошення стати членом альянсу Україна не отримає.

“Звісно, сказав, що Україна буде членом НАТО. Колись. Бояться, загрузли. Після виступу нардепи вишикувалися в чергу переговорити і сфотографуватися. Я підійшла і сказала одне: “Ви тільки обіцяєте, а ми помираємо”. Розвернулася і пішла. Ось так”, – похвалилася нардепка.

Також Безугла заявила, що “НАТО чекає зовсім інше майбутнє та переродження”.

Читайте також: Депутатка Європарламенту про законопроєкт Безуглої: “Це вона серйозно?”

Нагадаємо. що Безугла, яка з ще у січні оголосила про вихід з фракції “Слуга народу” тепер заявила, що не робитиме цього. Вона оголосила, що вирішила залишитися у фракції, “щоб не підводити президента у важкі часи”.

Подібні

“Україна не грає в ці ігри”: Зеленський відмовився від зустрічі з Путіним у Москві

Він пропонував Макрону організувати переговори з росіянами у Швейцарі, але Москва відмовилась

Якщо палатиме Україна, буде палати і ваша Москва, час закінчити цю війну, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський назвав удар по НПЗ у Москві “абсолютно справедливою відповіддю”…

У Москві пішов “нафтовий дощ” після атаки ЗСУ на НПЗ

Місцеве населення закликають без нагальної потреби не виходити з домівок

Свириденко не бачить достатніх темпів підготовки Києва до зими

Вона провела нараду з мером Києва Віталієм Кличом