У російському Бєлгороді заявили про обстріл
Фото: Російський Telegram-канал Baza

У російському Бєлгороді вчергове заявили обстріл. За попередніми даними, постраждали щонайменше троє людей. 

Про це повідомляє російський Telegram-канал Baza.

Один зі снарядів прилетів на стоянку – там горить кілька автомобілів. Також снаряд влучив і в приватний будинок. 

У російському Бєлгороді вчергове заявили обстріл
Фото: Російський Telegram-канал Baza

Згодом Міноборони РФ повідомило, що над Бєлгородською областю збили дев’ять реактивних снарядів РСЗВ Vampire. На місцях працюють спецслужби.

Нагадаємо, Путін нарешті відреагував на обстріли у Курській та Бєлгородській областях. Диктатор запевняє, що 95% ракет і снарядів знищує ППО РФ.

Подібні

Зеленський вважає, що саміт G7 приніс Україні важливі результати

Головним досягненням він визначив домовленості щодо ППО

У Бельгії оголосили про підготовку до передачі Україні семи винищувачів F-16: раніше обіцяли всього чотири

Три з них вже готові виконувати бойові вильоти

Стармер готується оголосити про відставку вже наступного тижня, – ЗМІ

Понад 100 обраних депутатів з партії Стармера публічно заявили, що хочуть цього

У Київраді виникла гостра дискусія під час розгляду правил поводження з домашніми тваринами у столиці

Правила містять спірні норми, які викликали у депутатів подив