У низці регіонів Сибіру почали запроваджувати обмеження на продаж бензину та дизельного пального через дефіцит на ринку, який спричинили українські атаки на російські НПЗ.
Про це повідомляє Радіо Свобода.
Так, губернатор Омської області Віктор Хоценко повідомив про заборону продажу пального в каністри та встановлення ліміту у 40 літрів бензину на один автомобіль.
Також повідомляють, що на АЗС регіону обмежили продаж дизельного пального: до 80 літрів на звичайних заправках та до 200 літрів – на трасах.
В Іркутській області, за словами губернатора Ігоря Кобзєва, влада перейшла на “ручний режим” розподілу пального, визначаючи обсяги для кожного отримувача окремо.
Губернатор Новосибірської області Андрій Травніков заявив, що регіону також доведеться вводити обмеження через аналогічні заходи у сусідніх областях.
Він повідомив, що обласному Мінпромторгу доручили провести переговори з мережами АЗС “щодо єдиного підходу до продажу пального”.
Читайте також: У Криму оголосили про повне закриття порому у Керчі і заборону на продаж палива: що відомо
Минулого тижня РФ зупинила пасажирське залізничне сполучення з Кримом через атаки дронів. 4 червня армія РФ перекрила рух Кримським мостом через атаку безпілотників. Тих, хто на момент перекриття рухався мостом, закликали “зберігати спокій і виконувати вказівки служб безпеки”.







