Нічна атака дронів на Київ
Скриншот з відео

Українські захисники у ніч проти 8 травня збили 35 іранських “Шахедів” і таким чином знищили 100% того, що росіяни запустили у бік України.

Таке відео опублікувало Міністерство оборони.

“Минулої ночі було збито 35 із 35 російських безпілотників! 30 з них були спрямовані на Київ. У цей День пам’яті та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сьогоднішні нацисти – рашисти – нищать мирні міста. Імперія, про яку вони мріють, зникне в безвісті. Так само як і її попередники”, – йдеться в повідомленні.

 

 Нагадаємо, що Повітряні сили вночі 8 травня збили над Києвом 35 “шахедів”. Внаслідок падіння уламків є пошкодження багатоповерхівки та автомобілів, також поранено п’ятьох людей.

Також атаки зазнала Одеська область. Літаки стратегічної авіації РФ випустили ракети Х-22 і зруйнували об’єкт логістичної інфраструктури.

Станом на вечір 8 травня РФ у Чорному морі тримає напоготові 15 кораблів з понад 30 “Калібрами”.

Подібні

Убивці активіста Ганула присудили довічне з конфіскацією: деталі розслідування

Убовство було скоєне на замовлення куратора з РФ

Контракт із PHU Lechmar на 23 млрд грн закритий, ДПСУ передала боєприпаси ЗСУ, – Демченко

Усі постріли вже передані Збройним силам України за однією з найнижчих на ринку цін

Свириденко не бачить достатніх темпів підготовки Києва до зими

Вона провела нараду з мером Києва Віталієм Кличом

Мадяр анонсував розслідування щодо затримання українських інкасаторів в Угорщині: деталі заяви

Генпрокурору країни доручено “негайно цим зайнятись”