на Одещині пошкоджено 20 підстанцію ДТЕК
Фото: Укренерго/ілюстративне

Під час атаки РФ у ніч проти 12 грудня, росіяни знову били по енергетичних об’єктах Одещини. В результаті значних пошкоджень зазнала 20-та за ліком підстанція ДТЕК.

Про це повідомили у пресслужбі ДТЕК.

“Вночі РФ завдала удару по підстанції ДТЕК на Одещині. Це вже двадцята підстанція, яка зазнала значних пошкоджень в області. Також під удар потрапив обʼєкт іншої енергетичної компанії”, – йдеться у повідомленні.

Енергетики повідомляють, що вже вдалося перезаживити 40 тисяч родин через резервні схеми. Ще 90 тисяч тимчасово залишаються без світла.

“Енергетики всієї Одещини працюють в посиленому режимі, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки обстрілу”, – додали в енергетичній компанії.

Читайте також: Свириденко очікує зменшення тривалості відключень світла в Україні вже цими вихідними

Подібні

Зеленський відвідає Гданськ попри скандал з Польщею через назву підрозділу ЗСУ на честь героїв УПА, – ЗМІ

Поїздка Зеленського опинилася під питанням через напруженість у відносинах між Києвом та Варшавою

Європейський бізнес минулого року сплатив 2,5 млрд євро на податки у РФ, — Yle

Повністю вийти з російського ринку спромігся лише британський харчовий гігант Unilever

Федоров сказав, коли почнуть звільняти військових, що служать з 2022 року і більше

Указ президента матиме пріоритет над підписаними контрактами

Зеленський вважає, що саміт G7 приніс Україні важливі результати

Головним досягненням він визначив домовленості щодо ППО