Свириденко оголосила про перезавантаження
Фото: Юлія Свириденко/Telegram

Цими вихідними в Україні очікується зменшення тривалості відключень електроенергії.

Про це повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.

“Заслухала доповіді про стан енергосистеми. Скоординували подальші дії для відновлення після обстрілів, забезпечення необхідних резервів палива та обладнання, а також захисту обʼєкті та нарощення генерації. А головне – забезпечення людей світлом. Тож тримаю на контролі виконання рішення уряду про перегляд списку критичної інфраструктури. Очікуємо фактичної оптимізації споживання електроенергії на місцях від всіх ОВА”, – йдеться у повідомленні. 

Також в уряді приділили увагу й питанню приєднання когенераційних установок до загальної мережі. Обʼєкти розподіленої генерації мають повноцінно запрацювати, що допоможе поповнити дефіцит електроенергії в мережі.

“Доручили усім міністерствам та ОВА забезпечити наявність альтернативних джерел живлення для всіх обʼєктів життєзабезпечення. Адже наша мета – у людей має бути світло. Тож очікуємо зменшення тривалості відключень вже цими вихідними”, – наголосила Свириденко.

Нагадаємо, нещодавно у Міненерго повідомили, що ситуація зі світлом поступово покращується. Водночас голова Ради Української асоціації відновлюваної енергетики Станіслав Ігнатьєв попередив, що графіки вимкнень електропостачання діятимуть в Україні протягом усієї зими й можуть бути скасовані лише на початку квітня.

Читайте також: Кабмін працює над скороченням тривалості відключень електроенергії, – Свириденко

Подібні

Латвія оголосила про виділення додаткових 7 млн євро для України в межах програми PURL

Таким чином загальний внесок країни в ініціативу становитиме вже 24 млн євро

ЗСУ перебили логістику ворога: під ударом опинився міст із Криму та комплекс “Панцир-С”

Під потужний удар потрапили і центри керування дронами окупантів

Депутат Київради Ємець про підвищення вартості проїзду в метро: “У киян просто забирають місячну зарплату”

Він впевнений, що після подорожчання, люди не користуватимуться метрополітеном

Україна та Німеччина спільно розроблятимуть антибалістичні системи, — Зеленський

Він сподівається, що результати можна буде побачити вже до зими 2026