коваленко про відключення по 16 годин
Фото: pexels.com

Графіки вимкнень електропостачання діятимуть в Україні протягом усієї зими й можуть бути скасовані лише на початку квітня.

Про це розповів голова Ради Української асоціації відновлюваної енергетики Станіслав Ігнатьєв, передає espreso.

“На превеликий жаль, ми маємо звикнути до цих графіків відключень електроенергії, які будуть достатньо довгими. Вони триватимуть всю зиму, а залишать нас, в кращому випадку, десь на початку квітня. Тобто графіки будуть тривалими та складними. Але треба звикнути і жити в цих графіках”, – зауважив експерт.

Він зазначив, що наразі в енергетиків з приводу проходження зими, “немає ні негативного сценарію, ні позитивного”.

“Оптимістичний сценарій – ми не панікуємо, живемо з приладами накопичення електроенергії, які треба встигати швидко заряджати. Негативний сценарій – звісно, ворог буде продовжувати завдавати ударів по наших елементах енергосистеми, внаслідок чого ми добами будемо сидіти, як і зараз, без електричної енергії. Середньозважений сценарій – треба звикнути до графіків, які у нас були раніше – 4 години через 4 без стабільного електропостачання”, – прокоментував Ігнатьєв. 

Читайте також: Вночі РФ завдала удару по енергетиці Кременчука, в місті перебої з електрикою, водою та теплом

Подібні

У Києво-Печерській лаврі після атаки відновили доступ до печер і дзвіниці

Але на території комплексу все ще тривають аварійно-рятувальні роботи

Президент Гондурасу Насрі Асфура перший раз приїхав до України

Гондурас виявляє глибокий інтерес до українських технологій

Решетилова зізналася, що ще рік тому знала про знущання над військовослужбовцями у “Скелі”

Утім, результату розслідування немає й досі

Стармер готується оголосити про відставку вже наступного тижня, – ЗМІ

Понад 100 обраних депутатів з партії Стармера публічно заявили, що хочуть цього