БЕБ
Фото: БЕБ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) у місті Києві повідомили про підозру начальнику управління Командування Сил підтримки Збройних Сил України у розтраті коштів Міністерства оборони.

Про це повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки України.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець, зловживаючи своїми службовими повноваженнями, під час проведення закупівель у 2023 році уклав договір на постачання паперу офсетного”, – йдеться у повідомленні. 

Встановлено, що посадовець уклав договір, за яким папір закуповували за цінами, що “значно перевищували ринкові”.

“Внаслідок таких протиправних дій бюджету України та Міністерству оборони було завдано понад 5 мільйонів гривень збитків”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляють, що наразі посадовцю повідомлено про підозру у розтраті державних коштів та зловживанні службовим становищем.

“Запобіжний захід наразі не обрано”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Ексчиновника Міноборони підозрюють у завданні мільярдних збитків: що відомо

Подібні

Україна за добу запустила по Росії як мінімум 992 безпілотники, це рекордна кількість, – підрахунок РосЗМІ

Ця атака перевищила навіть максимальні показники самої Росії

Україна передасть партнерам технології російських ракет, щоб посилити оборону

Це має пришвидшити створення ефективних засобів протидії російській техніці

Нідерланди підпишуть інноваційну угоду з Києвом та виділять 500 мілн євро на оборону

Сукупний внесок Нідерландів у PURL досяг позначки в 1 мільярд євро

Саміт G7 сьогодні розгляне посилення тиску на Росію через обстріл Лаври та міст України, – фон дер Ляєн

Саміт G7 обговорить масовану атаку Росії на Україну