Шмигаль про зустріч зі Швезіґ
Фото: Денис Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 24 червня зустрівся з президенткою німецького Бундесрату Мануелою Швезіґ, яка прибула з офіційним візитом до Києва. Серед іншого сторони обговорили міжрегіональне партнерство та відновлення української енергетики. 

Про це прем’єр повідомив у Telegram.

“Візит Мануели Швезіґ до Києва демонструє солідарність німецького уряду та всіх федеральних земель з Україною. Україна та Німеччина мають високий рівень партнерства, зокрема, на рівні громад та областей. Укладено вже 210 комунальних та 7 міжрегіональних партнерств. Розраховуємо надалі працювати в цьому напрямку, адже це сприяє відновленню та розвитку українських громад і міст”, – розповів прем’єр-міністр.

Шмигаль подякував Німеччині за організацію Конференції з питань відновлення, за підсумками якої підписано понад 100 угод на загальну суму 16 млрд євро, а також за патронат над відновленням Чернігівщини.

“Особливо важлива допомога у сфері енергетики. Цінуємо готовність німецького бізнесу надавати необхідне обладнання”, – заявив очільник Кабміну.

Шмигаль також подякував Берліну за надання систем Patriot та ракет до них.

Читайте також: У Німеччині запевняють, що не депортуватимуть безробітних українських біженців

Подібні

Травневі атаки українських дронів зупинили третину нафтових потужностей РФ, – ЗМІ

Уражень зазнали 8 з 10 найбільших підприємств Кремля

Зеленський відвідає Гданськ попри скандал з Польщею через назву підрозділу ЗСУ на честь героїв УПА, – ЗМІ

Поїздка Зеленського опинилася під питанням через напруженість у відносинах між Києвом та Варшавою

Україна і США обговорюють варіанти припинення війни з РФ, – The Economist

На першому етапі пропонується “заморозити” до 70 км в обидва боки

Зеленський у Єврораді закликав негайно розблокувати 6 млрд євро European Peace Facility для підготовки України до зими

Пріоритетними є пальне та боєприпаси для ППО