удар по нафтобазі у Макіївці
Скриншот з відео

Вранці 19 лютого в окупованій Макіївці на Донеччині прогриміли вибухи, над містом здіймається чорний дим, місцеві повідомляють про удар по нафтобазі.

Про це пише “Радио Свобода”.

Зазначається, що у місцевих пабліках повідомляли про роботу ППО і знеструмлення кількох підстанцій у місті.

Наразі немає жодної офіційної інформації від жодної зі сторін. Російські пропагандисти заявляють про “помсту за Авдіївку”.

Також у мережі повідомляють про густий дим в окупованому Криму. Там знову перекрили Кримський міст.

Нагадаємо, що в окупованому Маріуполі на Донеччині вранці 19 лютого повідомляють про низку вибухів. Також є інформація про збиття літака.

Згодом у Повітряних силах підтвердили, що вже сьогодні ЗСУ знищили два російські літаки: винищувач-бомбардувальник Су-34 та винищувач Су-35. У суботу вдалося збити ще три російські винищувачі. Всі на Східному напрямку.

Подібні

Китай планує вдвічі збільшити імпорт російського підсанкційного газу, – Reuters

Китай є єдиним відомим покупцем вантажів “Arctic LNG 2”

НАТО відстежує кожен рух Китаю щодо військової допомоги Росії, – Рютте

Вын заявив, що “ми не наївні” і тверезо оцінюють ситуацію

Німеччина передасть Україні сотні ракет “повітря-повітря” із власних запасів

Також Німеччина виділить додаткове фінансування для посилення української ППО

На Хмельниччині розбився бомбардувальник Су-24М, екіпаж загинув, — Повітряні сили

Літак належав до складу 7-ї бригади тактичної авіації імені Петра Франка