У Києві знову виставили знищену російську техніку до Дня незалежності
Фото: “Украина сейчас”

На Хрещатику у Києві виставили знищену російську військову техніку. Її готують до показу напередодні святкування Дня Незалежності України.

Про це повідомляють у Міністерстві культури та інформаційної політики України.

Через це центральну вулицю перекрили від кута Богдана Хмельницького до Майдану. На дорозі стоїть близько 20 одиниць техніки: танки, самохідні гаубиці, БМП, МТЛБ, БТРи, БМД, залишки збитих ракет. 

Аналогічну виставку проводили й торік. Експозиція набрала чималої популярності серед киян.Як дорослі, так і діти, охоче фотографувалися й оглядали локацію. 

Нагадаємо, українці отримають виплати до Дня Незалежності. З бюджету виділять 1,038 мільярда гривень.

Варто зазначити, що Росія готує на День Незалежності України тривалі масовані атаки. В розвідці розповіли подробиці.

Читайте також: Подарунок до Дня Незалежності – у Литві збирають гроші на 500 дронів для України

Подібні

Свириденко заявила про намір уряду винести на розгляд РНБО підготовку Києва до зими

Український уряд планує винести питання підготовки Києва до опалювального сезону на розгляд…

Трамп не вірив у перемогу України над РФ, але Європа його переконала, – Макрон

Американський лідер прогнозував швидку поразку

Німеччина передасть Україні сотні ракет “повітря-повітря” із власних запасів

Також Німеччина виділить додаткове фінансування для посилення української ППО

У Сенаті зареєстрували законопроєкт про закупівлю зброї для України коштом активів РФ

Країни G7 та ЄС загалом заблокували близько $300 млрд держрезервів РФ