В Гуляйполі росіяни обстріляли лікарню
Фото: Андрій Єрмак/Telegram

Російські окупанти вдень 9 червня обстріляли лікарню в Гуляйполі Запорізької області. Є загиблі і поранені.

Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Загинуло щонайменше двоє людей. Обоє – працівники лікарні.

“Відомо про двох загиблих працівників лікарні – молодшу медичну сестру та сантехніка”, – йдеться в повідомленні.

Єрмак зазначив, що ще двоє людей дістали поранення.

Нагадаємо, що у ніч проти 9 червня на Житомирщині від уламків збитої ракети загинула людина.

Напередодні ввечері, 8 червня, Росія вдарила ракетами по Черкащині. В Умані восьмеро поранених.

Подібні

У Москві пішов “нафтовий дощ” після атаки ЗСУ на НПЗ

Місцеве населення закликають без нагальної потреби не виходити з домівок

Київ виділив 483 млн грн на мобільні укриття, але так і не купив жодного, – розслідування BIHUS

У Києві працюють лише поодинокі мобільні укриття, встановлені за кошти бізнесу

У Бельгії оголосили про підготовку до передачі Україні семи винищувачів F-16: раніше обіцяли всього чотири

Три з них вже готові виконувати бойові вильоти

Майже 90% українців хочуть повного перезавантаження центральної влади після війни, – опитування

Кількість прибічників “перезавантаження” президента зросла з 23% до 67%