Фото: НБУ/Twitter

Голова НБУ Андрій Пишний повідомив, що друга Місія Міжнародного валютного фонду, на якій розглядатиметься питання щодо моніторингової програми України, працюватиме у Відні з 11 по 17 листопада.

Про це Пишний сказав під час брифінгу, присвячений першому місяцю його роботи на посаді очільника НБУ.

“Один із наших базових, основних пріоритетів протягом цього періоду, звісно, була взаємодія з МВФ. Якраз в цей місяць відбулись основні дискусії, розпочалась робота в рамках Місії, яка відбувалась у Відні. За тиждень розпочнеться новий етап – друга Місія – де ми продовжимо дискусії”, – заявив Пишний.

Він зазначив, що у Відні відбулись “не прості, але предметні і конструктивні дискусії”. 

“Увесь спектр питань, які так чи інакше дотичні до цінової, фінансової стабільності, були предметом обговорення. Остаточні домовленості будуть сформульовані вже за результатами другої Місії, яка розпочне свою роботу 11 листопада. Ми плануємо, що вона триватиме до 17 листопада”, – зазначив він.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що 7 листопада акції п’яти стратегічно важливих підприємств України були примусово відчужені у власність держави. Йдеться про підприємства “Укрнафта”, “Укртатнафта”, “Запоріжтрансформатор”, “АвтоКрАЗ” та “Мотор Січ”.

Подібні

У Криму знову лунали вибухи: монітори кажуть про атаку на НПЗ і електропідстанції

Супутникові знімки фіксують кілька осередків пожеж на Керченському півострові

Повоєнні вибори у Раду: коли і як українці готові обирати нардепів

Нове соціологічне дослідження “Політарени” і компанії Active Group

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: що відомо про майора Єгора Голубова

Останні роки він очолював батальйон патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську

РФ атакувала виробництво українських БпЛА “Генерал Черешня”

Наразі компанія оцінює масштаби збитків і визначає обсяг відновлювальних робіт