В окупованих Криму, зокрема, у Севастополі, вводять режим надзвичайної ситуації регіонального характеру.
Про це повідомив очільник окупованого Криму Сергій Аксьонов.
За його словами, рішення ухвалили спільно з призначеним Росією “губернатором” Севастополя Михайлом Развожаєвим. Режим НС запроваджують “для впорядкування питань економічного характеру” і забезпечення “стабільного функціонування всіх сфер життєзабезпечення населення”.
“Ухвалили рішення про підписання указів про введення в Республіці Крим та місті Севастополі режиму надзвичайної ситуації регіонального характеру. Рішення прийнято насамперед для упорядкування питань економічного характеру. Правовий режим НС дозволяє максимально оперативно вирішувати завдання щодо організації стабільного функціонування всіх сфер, від яких залежить життєзабезпечення населення”, – написав він.
Варто зазначити, що раніше російська влада почала масово вивозити дітей із окупованого Криму. Також там призупинили роботу усіх дитячих змін і закладів організованого відпочинку на тлі посилення атак.
Нагадаємо, раніше вже повідомлялося, що у Криму закривають дитячі табори. Аксьонов заборонив приймати дітей до осені.
А напередодні Міністерство оборони України оголосило про “закриття пляжного сезону” у Криму через атаки по військових і логістичних об’єктах загарбників. Зокрема, протягом останніх днів на півострові уражено низку комплексів ППО, радіолокаційних станцій, нафтобазу та газові об’єкти, що залишило частину окупованого півострову без світла і пального.
Крім того, минулого тижня РФ зупинила пасажирське залізничне сполучення з Кримом через атаки дронів. А 4 червня Росія перекрила рух Кримським мостом через атаку безпілотників.
Варто зазначити й те, що на свіжих супутникових знімках за 24 червня зафіксоване масштабне скупчення автомобілів, які намагаються залишити Крим. Величезний затор у бік Керченського мосту розтягнувся на понад десять кілометрів.
Читайте також: Перший пішов – ССО підтвердили знищення залізничного мосту в окупованому Криму








