Український уряд додатково спрямував 220 мільйонів гривень на потреби Сил оборони.
Про це повідомила премʼєр-міністерка України Юлія Свириденко.
Відомо, що це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕКП. Так, серед них:
- 100 мільйонів гривень використають на підготовку кадрів Національної гвардії;
- 70 мільйонів гривень спрямують Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію і ремонт озброєння;
- 50 мільйонів гривень – на діяльність Головного управління розвідки.
“Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими програмами, спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України”, – наголосила вона.
Нагадаємо, Рада розблокувала закон, який передбачає збільшення фінансування оборони на 1,56 трильйонів гривень. А 10 червня ВРУ ухвалила в цілому зміни до державного бюджету-2026, спрямовані насамперед на збільшення видатків на сектор безпеки і оборони.
Читайте також: 450 тис. грн для піхотинця – експерти і нардепи про надійність трансформації Сил оборони і звідки на це гроші








