Мадяр анонсував звільнення генпрокурора
Фото: Петер Мадяр/Facebook

Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що генпрокурор країни Петер Полт незабаром залишить свою посаду. Ймовірно це рішення пов’язане зі справою щодо затримання інкасаторів “Ощадбанку”.

Про це повідомляє HVG.

“Усунення Петера Полта з посади генерального прокурора Угорщини не потребуватиме жодних додаткових рішень чи процедур. Очільник прокуратури найближчим часом сам подасть у відставку”, – повідомив прем’єр.

Він також підтвердив, що це може бути повʼязано зі скандалом навколо затримання інкасаторів українського” Ощадбанку”.

Нагадаємо, що минулого тижня Мадяр заявив, що в Угорщині буде проведено розслідування щодо захоплення українських інкасаторів та коштів “Ощадбанку”, у зв’язку з діями “окремих органів” .

Петер Полт – генеральний прокурор Угорщини з 2010 року. Він відомий своїми тісними зв’язками з правлячою партією “Фідес” та експрем’єром Віктором Орбаном. Діяльність Полта на посаді очільника генпрокуратури часто критикує опозиція та європейські інституції. Йому закидають “небажання розслідувати корупційні справи, пов’язані з високопосадовцями”.

Читайте також: Мадяр закликав Орбана взяти відповідальність за інцидент щодо “Ощадбанку”

Подібні

Китай планує вдвічі збільшити імпорт російського підсанкційного газу, – Reuters

Китай є єдиним відомим покупцем вантажів “Arctic LNG 2”

На Херсонщині облаштували понад 207 км антидронового захисту на стратегічних маршрутах 

Адже це збережені життя, безпечне постачання підрозділів та евакуація

Нідерланди підпишуть інноваційну угоду з Києвом та виділять 500 мілн євро на оборону

Сукупний внесок Нідерландів у PURL досяг позначки в 1 мільярд євро

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: що відомо про майора Єгора Голубова

Останні роки він очолював батальйон патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську