Келлог розповів, чому залишив посаду спецпредставника
Фото: Кіт Келлог/Х

Колишній спецпредставник США з питань України та Росії Кіт Келлог заявив, що Москва програє війну.

Про це він сказав в ефірі телеканалу Fox News.

За словами Келлога, українські військові “показали себе блискуче”: з 2014 року Україна втратила лише близько 1% своєї землі.

“Якби Росія справді перемагала, то це було б по той бік Дніпра, у Харкові або Києві. Це не так. Моє послання Москві просте: ви не перемагаєте, ви програєте”, – заявив він.

Ексспецпредставник США нагадав, що російський диктатор Володимир Путін “сам створив собі цю проблему”.

“Росія вже має, за різними оцінками, від 1,2 до 1,4 мільйона людей убитими та пораненими. При цьому Москва й досі не може взяти решту Донбасу”, – нагадав генерал.

Він також прокоментував можливі переговори щодо миру в Україні. Келлог вважає, що це “передусім європейське питання”.

“Європа повинна брати у ньому активну участь, адже якщо Україна здасть оборонні позиції на Донбасі, це відкриє ворогу шлях углиб країни – аж до Києва”, – зазначив він.

Щодо териториальних зазіхань Росії, Келлог заявив, що Москві “слід перестати вдавати, що вона може взяти решту”, і нарешті почати переговори “щодо того, що вона насправді може утримувати”.

Нагадаємо, раніше Келлог закликав США створити новий альянс разом з Україною. За його словами, “НАТО перетворюється на боягузів”.

Читайте також: Келлог переконаний, що Зеленський схожий на Трампа, адже він також “дуже прямий і жорсткий”

Подібні

Країни G7 виступили зі спільною заявою щодо підтримки України: обіцяють наростити постачання ППО

Ліцензію на виробництво цього виду озброєння обіцяють розглянути

У Росії Зюганов запропонував конфіскувати 30 трлн рублів банківських вкладів населення, щоб оплатити війну в Україні

У самій Держдумі таку ініціативу сприйняли з панікою та спробували виправдатися

Москва знову під атакою безпілотників, Собянін хвалиться, що “збили” 80 штук

Тим часом всі аеропорти регіону знову не працюють

Зеленський переконаний, що Навроцький чинить як Орбан, і це погано скінчиться

Йдеться про використання української тематики у політичних інтересах