Росію запросили на саміт G20 до США
Фото: espresotv

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок на зустрічі глав МЗС країн G20 в Індії звернулася до міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова.

Бербок звинувачує Росію в паралізуванні роботи G20 загарбницькою війною проти України, пише Bild.

Відповідно до інформації з кіл делегацій, на зустрічі міністрів закордонних справ 20 провідних промислово розвинутих країн і країн, що розвиваються, Бербок сказала: “Припиніть цю війну! Припиніть порушувати міжнародний порядок!”.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

“Добре, що ви тут, у залі, і слухаєте. Зупиніть цю війну. Припиніть порушувати наш міжнародний лад. Припиніть бомбити українські міста та мирних жителів. Зупиніть війну. Не через місяць чи рік, а сьогодні. Тому що кожна сім’я, яка втрачає батька, брата, матір, дитину, втрачає цілий світ”, – сказала вона, дивлячись на Лаврова, який, який покинув групу міністрів закордонних справ на зустрічі G20 минулого року, щоб не слухати критику, пише Zeit.

Бербок додала, що “найсильніші не мають права нападати на своїх маленьких сусідів”.

Нагадаємо, Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради, заявила, що Росії не місце у G20. На цьому також наполягає парламент України. А лідери спільноти G19 мають об’єднатися і спільними зусиллями добитися реального виконання української формули миру.

Подібні

Зеленський попередив про посилення ударів з боку РФ найближчим часом

Він пояснив це тим, що “Путін слабшає”

Європейський бізнес минулого року сплатив 2,5 млрд євро на податки у РФ, — Yle

Повністю вийти з російського ринку спромігся лише британський харчовий гігант Unilever

Федоров сказав, коли почнуть звільняти військових, що служать з 2022 року і більше

Указ президента матиме пріоритет над підписаними контрактами

Україна має право захищатися: у Єврокомісії відреагували на ультиматум Зеленського на адресу Лукашенка

В Євросоюзі погрозу Зеленського вважають цілком виправданою