електроенергія
Фото: miguel-á-padriñán/pexels

Після чергових масованих нічних ударів Росії по енергетичній інфраструктурі найкритичніша ситуація спостерігається у Чернігівській та Донецькій областях.

Про це повідомив голова правління “Укренерго” Віталій Зайченко, передає РБК-Україна.

За його словами, у ніч на неділю російські війська атакували енергооб’єкти Полтавської та Чернігівської областей. Найбільше руйнувань нині — на Чернігівщині, де атаки по критичній інфраструктурі відбуваються майже щодня.

“Чернігівщина — одна з найтяжчих ділянок в енергосистемі. Там ворог б’є по об’єктах енергетики практично щодня”, — сказав Зайченко.

Читайте також: Фахівець з відновлення енергетики прогнозує тривалі і складні відключення світла аж до весни

В Донецькій області також складна ситуація з електрикою.

 За словами керівника “Укренерго”, регіон зазнав значних пошкоджень, тривають аварійні відключення, а ремонтні бригади працюють безперервно.

“Мабуть, зараз там найтяжче”, — додав він.

Нагадаємо, що вночі РФ завдала удару по енергетиці Кременчука, в місті перебої з електрикою, водою та теплом.

Також у Росії придумали нову цинічну причину масованого удару по Україні – “відповідали на терористичні акти”.

Подібні

У Кремлі відповіли на пропозицію Зеленського щодо зустрічі з Путіним на саміті G7

Пєсков знову торочить про “запрошення до Москви”

Швеція оголосила, що виділяє $108 млн на підтримку ініціативи PURL

Загальний обсяг підтримки Швеції через PURL становить $543 млн

Через атаки України у більшості регіонів РФ впровадили обмеження на пальне: не більше 50 л на особу

Така ж ситуація на окупованих територіях

Сибіга зустрівся у Франції з Рубіо: розповів про атаку РФ на Лавру і про успіхи України на фронті

“Ми обговорили шляхи просування мирного процесу”