у Києві двоє загиблих
Фото: КМВА

Кількість загиблих внаслідок атаки російських безпілотників на Київ 1 січня зросла до двох осіб.

Про це повідомив голова КОВА Тимур Ткаченко.

“Від самого ранку триває ліквідація наслідків удару по столиці. Особисто був на місцях падіння уламків. На жаль, вже маємо двох загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. Рятувальна операція у Печерському та Святошинському районах триває”, – повідомив він.

В Офісі президента повідомили, що за попередніми даними, будинки в центрі Києва були атаковані щонайменше 4 російськими “шахедами”.

Читайте також: Зеленський про атаку РФ у новорічну ніч: Росію хвилює лише те, як зробити боляче Україні

Нагадаємо, що зранку 1 січня російські окупанти атакували Київ безпілотниками. У столиці працювала протиповітряна оборона. Пошкодження від уламків зафіксовано у двох районах міста – Солом’янському і Печерському. Повідомляли про одну загиблу жінку і сімох людей з травмами.

Подібні

Єврокомісарка Кос вказала на зв’язок між ударом по Києву і початком переговорів про вступ України до ЄС

“Москва знову демонструє, чого вона боїться найбільше”

Європейські союзники переконали Трампа змінити ставлення до війни в Україні, – Bloomberg

Лідери ЄС організували зустріч Зеленського з Трампом, яка змінила його риторику

У Верховній Раді затвердили перший річний звіт БЕБ, зростання легальних виторгів у травні склало 16,2 млрд грн, – Железняк

Це майже на 2 млрд грн більше, ніж було у квітні

Правнук Брежнєва потрапив в полон ЗСУ: що про нього відомо

Він перестав виходити на зв’язок із родичами ще в листопаді минулого року