російські війська зайшли до Вугледара
Фото: Deep State

У Вугледарі на Донеччині, куди напередодні зайшли російські війська, точаться бої в межах міста.

Про це повідомляє голова Донецької ОВА Вадим Філашкін у Telegram.

“Бої йдуть в межах міста (Вугледар), тому завозити гуманітарну допомогу майже неможливо”. У Вугледарі досі залишаються 107 людей. На щастя, всіх дітей звідти вже евакуювали”, – повідомив голова ОВА.

Нагадаємо, що раніше у DeepState повідомили, що російській армії 30 вересня вдалося зайти у Вугледар.

“Сьогодні виродки публікують не тільки обстріли центральної частини міста, де Сили Оборони продовжують чинити спротив, а й рух своєї піхоти у місті та у середині багатоповерхівок. В західній частині міста кацапи вивісили свої ганчірки”, – йдеться у повідомленні. 

Читайте також: Британська розвідка дала прогноз щодо боїв за Вугледар: що відомо

Подібні

Кучма, Ющенко і Порошенко відмовилися від “Білого Орла”, а Зеленський відправив орден Навроцькому поштою

Три попередні президенти України – Леонід Кучма, Віктор Ющенко і Петро Порошенко,…

Стармер оголосив про відставку з посту прем’єра Британії і назвав причину свого рішення

Найімовірнішим кандидатом на його місце називають Енді Бернема

Україна за добу запустила по Росії як мінімум 992 безпілотники, це рекордна кількість, – підрахунок РосЗМІ

Ця атака перевищила навіть максимальні показники самої Росії

Зеленський переконаний, що Навроцький чинить як Орбан, і це погано скінчиться

Йдеться про використання української тематики у політичних інтересах