Українські бійці завдали удару по новій станції звʼязку росіян
Фото: Скриншот з відео

Українські бійці атакували нову станцію зв’язку росіян. Вона надійшла на озброєння в армію окупантів у 2018 році.

Про це повідомляють Сили спеціальних операцій.

“Оператори 3-го полку ССО під час роботи на одному з операційних напрямків ідентифікували російську цифрову радіорелейну станцію Р-416ГМ. По ворожій цілі спецпризначенці завдали вогневого ураження однією з новітніх розробок, яка надійшла на озброєння ССО”, – йдеться у повідомленні.

У результаті влучної роботи станцію Р-416ГМ уражено. Відтак порушено зв’язок між командним пунктом та підрозділами армії РФ.

Відомо, що російська армія взяла цей комплекс на озброєння у 2018 році. Пересувна станція розроблена для підвищення ефективності роботи підрозділів радіорелейного зв’язку в польових умовах. Ця станція Р-416ГМ – перша, яка уражена українськими військовими за час війни.

Нагадаємо, українські військові завдали удару з HIMARS по розташуванню росіян на півдні. Окрім живої сили противника, зафіксовано й бліндажі, наземні укриття та техніку.

Подібні

“Плюндрування гідності неприпустиме”: у Міноборони анонсували жорсткий контроль та реформу всіх ТЦК

Приводом для цього стали резонансні інциденти в Одеському ТЦК

ЗСУ отримають модернізовані бронеавтомобілі “Гюрза-2”: які головні характеристики

Головна фішка такої машини – оснащення ШІ

Зеленський обговорив із прем’єром Бельгії графік постачання F-16 та новий пакет допомоги

Перші надходження F-16 будуть уже цього року

Зеленський переконаний, що Навроцький чинить як Орбан, і це погано скінчиться

Йдеться про використання української тематики у політичних інтересах