Міністр фінансів України Сергій Марченко та посол США в Україні Бріджит Брінк
Фото: Мінфін

Україна та США підписали двосторонню угоду щодо відтермінування виплат за державним боргом. Йдеться про призупинення виплат за державним боргом з групою офіційних кредиторів країн G7 та Паризького клубу.

Про це повідомляють у пресслужбі Мінфіну.

Угоду підписали міністр фінансів України Сергій Марченко та посол США в Україні Бріджит Брінк. Укладання документа передбачає Меморандум про взаєморозуміння щодо призупинення виплат за державним боргом з групою офіційних кредиторів України з країн G7 та Паризького клубу.

“Підписання цієї угоди дозволить зменшити боргове навантаження на державний бюджет та спрямувати кошти, які мали бути сплачені на погашення і обслуговування боргових зобов’язань, на потреби соціальної та гуманітарної сфер”, – пояснив Марченко.

Нагадаємо, Канада затвердила оновлену угоду про вільну торгівлю з Україною. Сенат схвалив законопроєкт в останньому читанні.

Подібні

Трамп після зустрічі із Зеленським на саміті G7 заявив, що Росія повинна укласти угоду щодо війни в Україні

У Зеленського оприлюднили фото цього спілкування

ДБР почало розслідування авіакатастрофи Су-24М на Хмельниччині: що вже відомо

Інцидент попередньо кваліфікують як порушення правил польоту

РФ атакувала виробництво українських БпЛА “Генерал Черешня”

Наразі компанія оцінює масштаби збитків і визначає обсяг відновлювальних робіт

На Херсонщині облаштували понад 207 км антидронового захисту на стратегічних маршрутах 

Адже це збережені життя, безпечне постачання підрозділів та евакуація