обстріл пункту гуманітарки на Донеччині
Фото: Донецька обласна прокуратура

Російські війська 30 листопада обстріляли з мінометів Торецьк. Поранено трьох громадян, які чекали на гуманітарку.

Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

“Ворожа армія не припиняє прицільно бити по цивільному населенню на Донеччині. 30 листопада 2023 року, о 10:30, окупанти здійснили, ймовірно, мінометний обстріл м. Торецька. Ціллю російських військ став житловий квартал”,- йдеться у повідомленні.

Поранено трьох цивільних: 86-річна жінка та двоє чоловіків – 63 й 34 років. Їх доставили у лікарню з осколковими пораненнями. Один з чоловіків перебуває у тяжкому стані.

Зазначається, що вибухами пошкоджено багатоповерхові житлові будинки.

Нагадаємо, що російські військові 28 листопада атакували дроном-камікадзе місце видачі гуманітарної допомоги на Запоріжжі. Одна людина загинула, ще дві дістали поранення. 

Подібні

Міноборони оголосило подробиці нового контракту з виплатами до 460 тис. грн для бійців на передовій

Його орієнтовано на доукомплектування піхотних посад у бойових підрозділах

Українці відповіли, що суспільство повинно дати захисникам держави, –  опитування “Політарени” і Active Group

Понад половина опитаних висловилася про повагу і шану стосовно ветеранів

Контракт із PHU Lechmar на 23 млрд грн закритий, ДПСУ передала боєприпаси ЗСУ, – Демченко

Усі постріли вже передані Збройним силам України за однією з найнижчих на ринку цін

Україна за добу запустила по Росії як мінімум 992 безпілотники, це рекордна кількість, – підрахунок РосЗМІ

Ця атака перевищила навіть максимальні показники самої Росії