Енергетичний “Рамштайн” у Ґданську
Фото: Денис Шмигаль/Telegram

Щонайменше 375 мільйони євро на відновлення енергетичної інфраструктури та нові внески до Фонду підтримки енергетики анонсували на енергетичному “Рамштайні” у Ґданську.

Про це повідомив міністр енергетики України Денис Шмигаль.

Так, за результатами зустрічі партнери оголосили про додаткову допомогу українському енергетичному сектору:

  • США – 175 мільйнів доларів;
  • Швеція – 137 мільйонів євро;
  • Норвегія – 77 мільйонів євро;
  • Естонія – 2,125 мільйонів євро;
  • Ісландія – 550 тисяч євро;
  • Литва – 4 мільйони євро.

“Дякую кожній державі, міжнародній організації та компанії, які залишаються поруч з Україною. Ця підтримка допомагає відновлювати енергетичну інфраструктуру, захищати критичні об’єкти та забезпечувати мільйони українців світлом”, – наголосив міністр.

Читайте також: “Важливо мати конструктив із Варшавою” – Зеленський обговорив зі Свириденко конференцію з відновлення у Ґданську

Нагадаємо, з початку року в Україну надійшло 4007 одиниць енергетичного обладнання від партнерів. Це генератори, трансформатори, модульні котельні, когенераційні установки і котли.

Читайте також: У США Шмигаль обговорив із партнерами можливість залучення $1,4 млрд на оновлення енергообладнання

Подібні

Україна могла атакувати завод у Воронежі новими далекобійними ракетами США, — Forbes

Цей удар безпосередньо впливає на спроможність РФ виготовляти далекобійне озброєння

Пентагон вже витратив на війну в Ірані близько $40 млрд: на що пішли ці кошти

Наслідки відчули на собі всі, аж до пересічних громадян

Окупований Севастополь залишився без світла після нічної атаки дронів

Місцеві кажуть про влучання у Балаклавську ТЕС

“Важливо мати конструктив із Варшавою”: Зеленський обговорив зі Свириденко конференцію з відновлення у Ґданську

Для Києва зараз критично важливо зберегти продуктивні та стабільні відносини із Варшавою