Внаслідок масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру у ніч проти 24 червня, окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання.
Про це вранці оголосив “губернатор” окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.
“У результаті атаки ворога на нашу енергетичну інфраструктуру, місто тимчасово залишилося без електропостачання. Нас не залякати відсутністю світла. Ми переживали й не таке, вистоїмо й зараз”, – запевняє гауляйтер.
Тим часом Telegram-канал “Крымский ветер“, повідомляє, що місцеві жителі вночі чули серію потужних вибухів, які лунала в окупованому Криму впродовж всієї ночі.
Зазначають, що головним об’єктом ураження стала Балаклавська ТЕС у Севастополі, яка є однією з ключових електростанцій півострова. Наразі масштаби пошкоджень там встановлюються. А місцева “влада” закликає економити заряд батарей гаджетів.
Читайте також: Путін звинуватив Україну у спробах зірвати турсезон і наказав “звести до нуля” наслідки ударів
Минулого тижня РФ зупинила пасажирське залізничне сполучення з Кримом через атаки дронів. 4 червня армія РФ перекрила рух Кримським мостом через атаку безпілотників. Тих, хто на момент перекриття рухався мостом, закликали “зберігати спокій і виконувати вказівки служб безпеки”.








