Сьогодні, 25 червня, на Хмельницькій атомній електростанції ведуться слідчі дії.
Про це повідомляє пресслужба АТ “НАЕК “Енергоатом”.
“На майданчику Хмельницької АЕС правоохоронними органами проводяться слідчі дії. За наявною інформацією, вони стосуються окремих закупівельних процедур, здійснених у попередні роки. Тому “Енергоатом” забезпечує повне сприяння роботі правоохоронних органів, надає всю необхідну документацію та інформацію відповідно до вимог законодавства та зацікавлений у встановленні всіх обставин справи”, – йдеться у повідомленні.
В “Енергоатомі” наголосили, що проведення слідчих дій не впливає на виробничі процеси та безпеку експлуатації об’єкта. Нині АЕС працює у штатному режимі, забезпечуючи надійну та безпечну експлуатацію енергоблоків і стабільне виробництво електроенергії.
Читайте також: Підміна закону №11392 заради покупки реакторів “Росатому” – спецопераця, аналогів якій у Раді ще не було
Нагадаємо, торік Верховна Рада України дозволила придбати два російські реактори для ХАЕС-3 і ХАЕС-4 у Болгарії. Однак згодом стало відомо, Болгарія відмовилася від угоди з Україною.
Читайте також: Железняк розповів, як вдалося зірвати схему закупівлі енергоблоків для Хмельницької АЕС у Болгарії








