Щонайменше 375 мільйони євро на відновлення енергетичної інфраструктури та нові внески до Фонду підтримки енергетики анонсували на енергетичному “Рамштайні” у Ґданську.
Про це повідомив міністр енергетики України Денис Шмигаль.
Так, за результатами зустрічі партнери оголосили про додаткову допомогу українському енергетичному сектору:
- США – 175 мільйнів доларів;
- Швеція – 137 мільйонів євро;
- Норвегія – 77 мільйонів євро;
- Естонія – 2,125 мільйонів євро;
- Ісландія – 550 тисяч євро;
- Литва – 4 млн євро.
“Дякую кожній державі, міжнародній організації та компанії, які залишаються поруч з Україною. Ця підтримка допомагає відновлювати енергетичну інфраструктуру, захищати критичні об’єкти та забезпечувати мільйони українців світлом”, – наголосив міністр.
Читайте також: “Важливо мати конструктив із Варшавою” – Зеленський обговорив зі Свириденко конференцію з відновлення у Ґданську
Нагадаємо, з початку року в Україну надійшло 4007 одиниць енергетичного обладнання від партнерів. Це генератори, трансформатори, модульні котельні, когенераційні установки і котли.
Читайте також: У США Шмигаль обговорив із партнерами можливість залучення $1,4 млрд на оновлення енергообладнання








