Енергетичний “Рамштайн” у Ґданську
Фото: Денис Шмигаль/Telegram

Щонайменше 375 мільйони євро на відновлення енергетичної інфраструктури та нові внески до Фонду підтримки енергетики анонсували на енергетичному “Рамштайні” у Ґданську.

Про це повідомив міністр енергетики України Денис Шмигаль.

Так, за результатами зустрічі партнери оголосили про додаткову допомогу українському енергетичному сектору:

  • США – 175 мільйнів доларів;
  • Швеція – 137 мільйонів євро;
  • Норвегія – 77 мільйонів євро;
  • Естонія – 2,125 мільйонів євро;
  • Ісландія – 550 тисяч євро;
  • Литва – 4 млн євро.

“Дякую кожній державі, міжнародній організації та компанії, які залишаються поруч з Україною. Ця підтримка допомагає відновлювати енергетичну інфраструктуру, захищати критичні об’єкти та забезпечувати мільйони українців світлом”, – наголосив міністр.

Читайте також: “Важливо мати конструктив із Варшавою” – Зеленський обговорив зі Свириденко конференцію з відновлення у Ґданську

Нагадаємо, з початку року в Україну надійшло 4007 одиниць енергетичного обладнання від партнерів. Це генератори, трансформатори, модульні котельні, когенераційні установки і котли.

Читайте також: У США Шмигаль обговорив із партнерами можливість залучення $1,4 млрд на оновлення енергообладнання

Подібні

Європа покриває 99% військових потреб України і готує пакет на €60 мільярдів, — посол Німеччини

Також Німеччина у період з 2022 по 2030 рік потроює свій оборонний бюджет

Україна і США обговорюють варіанти припинення війни з РФ, – The Economist

На першому етапі пропонується “заморозити” до 70 км в обидва боки

Сікорський припустив, що РФ може готувати провокацію на власній території під чужим стягом

Він навів у приклад Гливицьку провокацію під чужим прапором

“Італія ніколи не благає”: між Трампом і Мелоні спалахнув конфлікт після саміту G7

Скандал стався через слова Трампа про те, що Мелоні нібито “благала” його про спільне фото