Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із першою віцепрем’єр-міністеркою — міністеркою економіки Юлією Свириденко. Головною темою розмови стала підготовка українських позицій до Конференції з питань відновлення України, яка відбудеться у польському місті Ґданськ.
Про це він повідомив у своєму вечірньому зверненні у вівторок, 23 червня.
Зеленський наголосив, що для Києва зараз критично важливо зберегти продуктивні та стабільні відносини із Варшавою під час обговорення майбутніх проєктів відбудови.
“Важливо, щоб був конструктив у відносинах із Польщею, і я вдячний усім партнерам — кожному, хто з нами, хто з Україною, — усім, хто підготував на зустрічі в Гданську змістовні речі”, — зазначив він.
Читайте також: Навроцького не запросили на конференцію з відновлення України у Ґданськ
Також Зеленський офіційно повідомив, що українську делегацію на міжнародному форумі в Польщі очолить саме Юлія Свириденко. Очікується, що під час конференції українська сторона представить конкретні економічні та інфраструктурні кейси для залучення європейських інвестицій.
Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Зеленський візьме участь у масштабній Конференції з питань відбудови України у Ґданську. Адже його поїздка опинилася під питанням через напруженість у відносинах між Києвом та Варшавою щодо назви підрозділу ЗСУ на честь героїв УПА.
Згодом в Офісі президента України зазначили, що візит Зеленського у польський Ґданськ наразі під питанням. Мовляв, обговорення цієї поїздки триває і досі.
А сьогодні, 23 червня, у Польщі заявили, що не отримували від України офіційної відмови щодо участі Зеленського у конференції. Утім, попри все, захід все ж відбудеться.








