Когенераційна установка.
Фото: Фото: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури

Столиця завершила будівництво нового об’єкта резервного живлення, який дозволить підтримувати роботу критичної інфраструктури у разі відключень світла.

Про це повідомили в КМДА.

Проєкт реалізували в межах підготовки до наступного опалювального сезону. Окрім запуску дизельного комплексу, місто працює над захистом енерговузлів та впровадженням когенераційних установок.

В. о. першого заступника голови КМДА Петро Пантелеєв зазначив, що зараз на об’єктах триває монтаж обладнання та налаштування мереж.

“Ми використовуємо всі технічні можливості для створення додаткових потужностей. Це і когенерація, і дизельні джерела живлення, і розвиток резервних мереж теплопостачання. Сьогодні ми впроваджуємо всі перевірені та дієві технологічні моделі”, — підкреслив Петро Пантелеєв.

Читайте також: Київрада затвердила план енергостійкості столиці: що він передбачає

За словами посадовця, такий комплексний підхід допоможе місту залишатися зі світлом і теплом попри потенційні загрози для енергосистеми. Наразі до робіт залучено фахівців, які забезпечують інтеграцію нових потужностей у загальноміську мережу.

Нагадаємо, РНБО затвердить державні плани захисту та відновлення енергетики. Президент закликав поширити успішний досвід захисту енергетики на всі регіони.

Також стало відомо, скільки коштів на енергетику отримала Україна протягом лютого. Грантові внески зробили Норвегія, Ірландія, Нідерланди, Австралія та Швеція.

Читайте також: Україні знадобиться майже $91 млрд протягом 10 років на відновлення енергосектору, — Світовий банк

Подібні

Туск вважає, що конфлікт Польщі і України – стратегічна помилка, яка зашкодить обом сторонам

“У політиці помилка гірша за злочин”

У Генштабі ЗСУ підтвердили повторну атаку на Московський НПЗ: зафіксовано п’ять точок горіння

Крім того, під атакою українських дронів була нафтоабаза у Ростовській області і об’єкти у ТОТ

ДБР оголосило нові підозри у справі про постачання бракованих мін для Міноборони

Йдеться про понад 21 млн грн несплачених податків

У Кремлі заявили, що “було б краще”, аби цілі “СВО” були досягнуті за допомогою дипломатії

І просять гарантій безпеки для Росії