коваленко про відключення по 16 годин
Фото: pexels.com

У лютому до Фонду підтримки енергетики України надійшло понад 208 мільйонів євро.

Про це повідомляють у Міністерстві енергетики України.

Так, грантові внески зробили Норвегія, Ірландія, Нідерланди, Австралія та Швеція. Загальний обсяг надходжень становить 208,8 мільйонів євро. 

Також у лютому підписали документи про додаткові гранти та задекларували нові зобов’язання донорів. Очікується надходження в 2,8 мільйонів євро від Ісландії та 500 тисяч євро від Словенії. Також анонсовані внески у 12,4 мільйонів євро від Канади та 1,5 мільйонів євро від Хорватії.

Через механізм Фонду підписали й контракти на постачання критично необхідного обладнання на майже 20,1 мільйона євро. Йдеться про трансформатори та інше електрообладнання для енергомереж, а також обладнання для безперебійного забезпечення електроенергією і посилення стійкості енергетичної інфраструктури. 

Водночас за раніше підписаними контрактами партнери передали обладнання на майже 1,5 мільйонів євро. Це трансформатори, навантажувальна техніка та інші критично важливі засоби для забезпечення надійного електропостачання.

Загалом до Фонду підтримки енергетики України вже надійшли грантові кошти на майже 1,849 мільярдів євро. Відомо, що 36 з них – від іноземних спонсорів з 24 країн-партнерів і трьох міжнародних організацій.

Нагадаємо, РНБО затвердить державні плани захисту та відновлення енергетики. Президент закликав поширити успішний досвід захисту енергетики на всі регіони.

Читайте також: Зеленський переклав на мерів і голів областей захист енергетики, вони мають підготувати план до 1 вересня

Подібні

У Польщі оголосили збір, щоб викупити автобуси, які влада відмовилась передавати Вінниці через вулицю Бандери

Йдеться про 15 вживаних 17-річних автобусів

У Євросоюзі обговорюють радикальну реформу дипломатичної служби, яку очолює Каллас, – FT

Ідеї щодо цього рефорумвання мають оприлюднити вже влітку

Від початку року наземні роботи виконали понад 50 тисяч місій на фронті, — Федоров

За кожне успішне виконання місії за допомогою НРК підрозділи отримують “єБали”

Дрони СБС знищили пункт дислокації російських штурмовиків під Луганськом, – “Мадяр”

Об’єкт знаходився за 100 км від лінії боєзіткнення