МАГАТЕ про Іран
Фото: Офіційний сайт МАГАТЕ

МАГАТЕ направило чергову місію для оцінки стану електричних підстанцій України.

Про це повідомив міністр енергетики України Денис Шмигаль.

Йдеться про підстанції, які забезпечують стабільну роботу АЕС. Це вже сьома така місія цього року.

“Команда відвідає 14 електричних підстанцій. Такі оцінки дозволяють посилити стійкість енергосистеми та підвищити рівень ядерної безпеки. Адже взимку РФ намагалася зруйнувати ці підстанції, що загрожувало сталій роботі АЕС та ядерній безпеці Європи. Вдячні МАГАТЕ та особисто генеральному директору Рафаелю Гроссі за послідовні зусилля, спрямовані на посилення безпеки та реагування на ризики”, – зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, у Харкові, через удари РФ, ядерну установку “Джерело нейтронів” переводили на генератори. Це тривало з 11 по 13 березня. Гроссі обіцяв повідомити про характер пошкоджень та будь-який вплив на ядерну безпеку.

Крім того, раніше у МАГАТЕ попередили, що Запорізька АЕС працює на єдиній залишковій лінії електропередач.

Читайте також: Посилення санкції та зупинення членства – Шмигаль закликав МАГАТЕ повністю ізолювати Росію

Подібні

Депутат Київради Вітренко про кредит на вагони метро: “Наступним кроком стане ще одне підвищення вартості проїзду”

Він вважає, що придбання 50 вагонів для метрополітену зараз для Києва не на часі

ЄС відкрив перший переговорний кластер для для України та Молдови

Євросоюз розраховує відкрити решту п’ять переговорних кластерів уже в липні

Україна передасть партнерам технології російських ракет, щоб посилити оборону

Це має пришвидшити створення ефективних засобів протидії російській техніці

Кучма, Ющенко і Порошенко відмовилися від “Білого Орла”, а Зеленський відправив орден Навроцькому поштою

Три попередні президенти України – Леонід Кучма, Віктор Ющенко і Петро Порошенко,…