Пісторіус про збільшення допомоги Україні
Фото: Fedorov/Telegram

Міністр оборони Борис Пісторіус заявив, що Німеччина отримує вигоду від своєї військової підтримки України.

Таку заяву глави оборонного відомства оприлюднила DW.

“Німеччина вчиться в України в таких сферах, як технології безпілотних літальних апаратів та кіберзахист. Україна – це країна, яка з необхідності розвинула неймовірний потенціал у сфері інновацій та оперативності. Вони розробляють технології не в лабораторних умовах, а – у буквальному сенсі – на полі бою”, – зазначив він.

Пісторіус повідомив, що Міноборони Німеччини планує направити до посольства в Києві додаткових військових аташе, які виступатимуть контактними особами 2для налагодження тіснішої співпраці в оборонній сфері”.

Читайте також: Німеччина вже випереджає США у виробництві зброї та боприпасів, – директор Rheinmetall

Міністерка економіки Німеччини Катерина Райхе також оголосила про плани створити спеціальне координаційне бюро для німецьких компаній, зацікавлених у співпраці з Україною.

А міністр фінансів Ларс Клінгбайль повідомив, що бюджет Німеччини на 2027 рік “продемонструє подальшу підтримку України з боку уряду”. Як повідомлялося раніше, Німеччина має намір надати Україні 11,6 млрд євро у 2027 році, а потім – 8,5 млрд євро щорічно у період з 2028 по 2030 рік.

Читайте також: Україна допоможе Німеччині підготуватися до оборони від Росії до 2029 року, – Reuters

Подібні

У НАТО порахували, що втрати росіян у війні проти України вже перевищили 1,4 млн вояків

Однак це не зупиняє Кремль у прагненні продовжувати бойові дії

БЕБ залишило понад 64% керівного складу менш ніж за рік, —Цивінський

Із 50 посадовців, які мали пройти перевірку, до етапу співбесід змогли дійти лише 18 керівників

Європа покриває 99% військових потреб України і готує пакет на €60 мільярдів, — посол Німеччини

Також Німеччина у період з 2022 по 2030 рік потроює свій оборонний бюджет

Британія оголосила новий пакет санкцій проти РФ, який містить 70 нових обмежень проти “тіньового флоту” РФ

Також фдеться про посилення тиску на тих, хто “сприяє незаконній торгівлі нафтою з РФ”