розмови Сійярто з Лавровим
Фото: Петер Сійярто/Facebook

Уже колишній міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що він “ніколи не служив російським інтересам”.

Про це він сказав в інтерв’ю Telex.

“Мені це особисто болить. Адже 11 років я працював над нормальними і прагматичними відносинами з Росією”, – відповів він.

Водночас Сійярто стверджує, що його країна “виграла” від дешевшої енергії РФ. Також він зазначив, що його ображає, коли його називають проросійським, бо він “ніколи не служив російським інтересам”. 

Він наголосив, що “звинувачення когось у зраді – це дуже серйозна справа”. Водночас, як неодноразово писали ЗМІ, Сійярто був найпомітнішим обличчям проросійської політики уже колишнього прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана.  

Читайте також: Угорщина та Росія таємно підписали угоду про розширення співпраці, – Politico

Нагадаємо, раніше видання he Washington Post оприлюднило інформацію, що уже колишній глава МЗС Угорщини Петер Сійярто регулярно надавав  своєму російському колезі Сергію Лаврову “живі звіти про те, що обговорювалося” на засіданнях ЄС, а також інформацію про можливі рішення.

Читайте також: У мережу “злили” розмови Сійярто з Лавровим, які доводять, що угорський міністр працював на РФ

Згодом стало відомо, що Брюссель чекає від Будапешта звіт про зміст переговорів Сійярто з главою МЗС РФ. У Єврокомісії такі дії назвали тривожним сигналом.

Подібні

МЗС Німеччини прогнозує, що мирні переговори Росії і України розпочнуться вже цього літа

Це стає можливим через “глухий кут” на фронті

Через атаки України у більшості регіонів РФ впровадили обмеження на пальне: не більше 50 л на особу

Така ж ситуація на окупованих територіях

Кучма, Ющенко і Порошенко відмовилися від “Білого Орла”, а Зеленський відправив орден Навроцькому поштою

Три попередні президенти України – Леонід Кучма, Віктор Ющенко і Петро Порошенко,…

У столиці відбувся КиївПрайд, на якому учасники нагадали про участь ЛГБТ-військових в захисті України

Водночас на Майдані незалежності проходив Марш Традиції “на захист суспільної моралі”