коваленко про відключення по 16 годин
Фото: pexels.com

22 березня у Києві та Київській області частково зникло електропостачання через аварію на одному з енергетичних об’єктів, який раніше зазнав пошкоджень внаслідок російських обстрілів.

Про це повідомили у ДТЕК.

За даними компанії, інцидент стався на обладнанні об’єкта, що вже був суттєво пошкоджений під час попередніх атак.

Тимчасово без електроенергії залишилися окремі споживачі у Дніпровському та Дарницькому районах Києва, а також частина домогосподарств у Броварському районі Київської області.

У ДТЕК зазначили, що аварійні бригади працюють над ліквідацією наслідків і намагаються якнайшвидше відновити електропостачання.

Читайте також: Україна відновила третину потужностей із пошкоджених Росією 9 ГВт, – Шмигаль

Нагадаємо, вранці 21 березня російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури на півночі України, що призвело до масштабних відключень електроенергії у Чернігівській та Київській областях.

Також повідомлялось, що дефіцит потужності в українській енергосистемі у пікові години споживання наразі становить близько 1 ГВт, проте ситуацію вдається стабілізувати завдяки імпорту електрики з Європи на рівні 12% від добового обсягу.

Читайте також: Уряд допоможе Києву підготуватися до наступної зими: про що йдеться

Подібні

У НАТО кажуть, що РФ залучила близько 24 тис. найманців з Африки для війни в Україні

При цьому ці найманці принципово відрізняються від тих, які прибувають до РФ з КНДР

ДБР оголосило нові підозри у справі про постачання бракованих мін для Міноборони

Йдеться про понад 21 млн грн несплачених податків

Лукашенко чинить опір Кремлю у війні щодо Україні, але зберігає при цьому схвалення РФ, — ISW

Він та інші високопосадовці Білорусі уникають кремлівської риторики

У Росії Зюганов запропонував конфіскувати 30 трлн рублів банківських вкладів населення, щоб оплатити війну в Україні

У самій Держдумі таку ініціативу сприйняли з панікою та спробували виправдатися