відключення у трьох областях
Фото: КМУ/Facebook

Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичної інфраструктури України, станом на 9 лютого частково знеструмлені споживачі у Сумській, Дніпропетровській та Харківській областях.

Про це повідомляє пресцентр Міненерго.

“Триває ліквідація наслідків двох масованих атак ворога на енергосистему країни впродовж минулого тижня. Енергетики роблять усе можливе, щоб повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання. Відновлення триває як на електростанціях, так і на високовольтних підстанціях, що забезпечують видачу потужності АЕС”, – йдеться у повдіомленні.

Ззаначають, що наразі атомна генерація все ще частково розвантажена. По всій країні діють графіки погодинних відключень електроенергії, а також графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу.

“Через складну ситуацію в енергосистемі в окремих регіонах вимушено застосовані аварійні знеструмлення”, – наголосили в Міненерго.

Читайте також: Енергосистему Києва не врятувати генераторами і мобільними котельнями, – нардеп Нагорняк

Подібні

Було гучно: у РФ скаржаться на атаку дронів у Новомосковську

Відомо, що під атакою безпілотників опинився хімзавод “Азот”

СБУ та прикордонники затримали агентів ФСБ, які готували теракт у Києві та планували втекти на човні

Зловмисників викрили прямо у потязі на Чернігівщину

Уряд спрямував додаткові 220 млн грн на потреби Сил оборони України

Ці кошти залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕК

Дефіцит пального дістався російського Сибіру: місцева влада встановлює обмеження на продаж

Це стосується як бензину, так і дизельного пального