Славутич без світла
Фото: Харківобленерго

Внаслідок російських атак у ніч проти 4 лютого, у кількох регіонах України запроваджені аварійні відключення електроенергії.

Про це повідомляє пресцентр “Укренерго”.

Де саме наразі діють аварійні відключення – не зазначається.

“Попередньо оприлюднені графіки знеструмлення у регіонах, де застосовані аварійні відключення, наразі не діють. Енергетики працюють над тим, щоб якнайшвидше відновити стабільне електропостачання”, – йдеться в оголошенні.

Енергетики вказують, що аварійні відключення будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі.

Нагадаємо, що цієї ночі РФ атакувала Запоріжжя, Одеську область, Дніпропетровщину та Харківщину.

У ніч проти 3 лютого російська армія знову масовано атакувала ракетами і дронами енергетичні об’єкти у Харківській, Сумській, Дніпропетровській та Черкаській областях. Під час цієї атаки у Києві було 20 градусів морозу, у Харкові – – 22.

Сьогодні, 4 лютого, Український гідрометцентр оголосив підвищений рівень небезпеки для Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей через складні погодні умови. По всій території України фіксують сильні морози.

Читайте також: Рютте на власні очі побачив наслідки російського удару по київській ТЕЦ

Подібні

Путін звинуватив Україну у спробах зірвати турсезон і наказав “звести до нуля” наслідки ударів

За його словами, Москва згодна на діалог винятково “на базі стамбульських домовленостей”

Корнієнко візьме участь у Конференції з питань відновлення України у Ґданську

А сам захід, замість Зеленського, очолить Свириденко

У Нацбанку вимагають усунути Смілянського з посади гендиректора “Укрпошти”

Він “не відповідає вимогам професійної придатності керівника”

Іспанія підготувала понад дев’ять тисяч українських військових за програмою ЄС, – Міноборони

З 2026 року базове навчання замінили на поглиблену технічну підготовку