Російський диктатор Володимир Путін наказав мінімізувати наслідки українських ударів по об’єктах на території РФ, фактично визнавши ефективність атак на російську інфраструктуру.
Відповідні заяви він зробив під час наради з членами уряду РФ, повідомляють російські пропагандистські ресурси.
Путін поскаржився, що Україна б’є по цивільних об’єктах та інфраструктурі Росії, намагаючись створити серйозні проблеми із забезпеченням енергетичними ресурсами та суттєво підірвати туристичний сезон. Традиційно для російської пропаганди диктатор спробував виправдати ці успішні атаки «погіршенням ситуації на фронті» для ЗСУ.
“Завдання щодо протидії цим загрозам лежить на міністерстві оборони й інших силових відомствах, водночас уряд Росії теж повинен вжити необхідних додаткових заходів, щоби мінімізувати, звести до нуля наслідки таких дій”, — скомандував Путін.
На тлі паливної кризи та регулярних вибухів у глибокому тилу РФ він знову заговорив про готовність до мирного процесу. За його словами, Москва згодна на діалог винятково “на базі стамбульських домовленостей”, які нібито колись влаштовували українську делегацію.
Крім того, Путін згадав про якісь “модулі”, що обговорювалися в американському Анкориджі, та вкотре вимагає в від України змиритися з “поточними реаліями на землі”, тобто з окупацією українських територій. Свою промову глава Кремля завершив черговим безглуздим пропагандистським штампом, назвавши владу в Києві “неонацистським режимом”.







