Фото: Андрій Єрмак/Telegram

Черговий обмін полоненими між Україною та Росією відбувся 16 лютого. Додому повернули 101 особу.

Про це у своєму Telegram повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

“Продовжуємо повертати українців з полону. Сьогодні додому їдуть 100 наших воїнів та один цивільний. Серед звільнених бійців – нацгвардійці, прикордонники та військові ЗСУ. 94 з них – оборонці Маріуполя, включно з 63 воїнами з “Азовсталі”, – написав він.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

Він зазначив, що багато хто з них дістав поранення різного ступеня важкості.

“Ми продовжуємо працювати, дякую команді та Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими. Повернемо додому всіх”, – наголосив Єрмак.

Нагадаємо, що в листопаді додому з російського полону повернули 36 людей.

Також повідомлялося, що на початку року Туреччина узялася модерувати обмін полоненими між Україною і РФ і заявила про готовність відкрити “гуманітарний коридор” через Стамбул.

Подібні

Навроцького не запросили на конференцію з відновлення України у Ґданськ

Організацією та запрошенням гостей займались Туск та Зеленський

Кличко заявив, що уряд “підкидає якісь шаради” і не дотримується домовленостей про підготовку Києва до зими

“Уряд нам заявив, що йдеться тільки про фінасування. А до робіт відношення практично не матиме”.

На тлі конфлікту між Зеленським і Навроцьким, антиукраїнські настрої мають підтримку серед поляків, – Туск

Він вважає, що “є інциденти і вчинки, які можуть виправдати цю напругу”

Пентагон вже витратив на війну в Ірані близько $40 млрд: на що пішли ці кошти

Наслідки відчули на собі всі, аж до пересічних громадян