Удар по Сумах
Фото: ДСНС

Вранці 3 червня російські окупанти вдарили по місту Суми. Попередньо встановлено, що було застосовано реактивну систему залпового вогню (РСЗВ) дальньої дії. Вже відомо про трьох загиблих людей та ще близько 20 поранених.

Про це повідомляє Сумська ОВА.

“Попередньо, в обласному центрі сьогодні близько 9:00 ранку було 5 влучань з РСЗВ дальньої дії. Внаслідок ворожої атаки загинули 2 людей, близько 20 людей постраждали, серед поранених є 17-річна дитина. Також є люди у важкому стані”, – йдеться у повідомленні.

Кількість загиблих у Сумах після атаки росіян зросла до чотирьох. Вдень у лікарні помер 43-річний чоловік.

Зазначається, що внаслідок влучань пошкоджений медичний заклад, автівки та будинки. У місті розгорнуто штаб з ліквідації наслідків атаки ворога.

Читайте також: У розвідці США попереджають про “значну відповідь” РФ на спецоперацію СБУ “Павутина”: які варіанти очікувати

Подібні

В районі окупованого Криму зафіксували чотири землетруси: що відомо

Поштовхи були відчутними – в діапазоні від 3 до майже 4 балів

Лубінець заявив, що оприлюднює менш як 1% отриманих скарг щодо порушень ТЦК, щоб “не годувати” російську пропаганду

Водночас він визнає, що у цих випадках допомагає лише публічність

США відновили санкції проти російської нафти, — Офіс президента

США вирішили більше не продовжувати пільговий період для російських енергоресурсів

Повоєнні вибори у Раду: коли і як українці готові обирати нардепів

Нове соціологічне дослідження “Політарени” і компанії Active Group