ракетний удар по полігону на Сумщині

Шестеро військовослужбовців загинули та ще понад 10 дістали поранення внаслідок російського ракетного удару по стрільбищу у Сумській області 20 травня.

Про це повідомили у Національній гвардії України.

“У результаті удару, під час проведення занять на стрільбищі військової частини, загинуло 6 військовослужбовців, понад 10 — отримали поранення. За фактом трагедії проводиться службове розслідування”, – йдеться у повідомленні.

Наразі командира військової частини відсторонили, а необхідну інформацію передали правоохоронним органам.

В НГУ запевняють, що надаватимуть всю “необхідну інформацію та сприяння”.

“Командування НГУ та правоохоронні органи дадуть жорстку правову оцінку діям усіх посадових осіб за результатами перевірки та розслідування трагічного випадку”, – йдеться у повідомленні.

Напередодні ввечері у російських пабліках з’явилося відео і повідомлення про удар по полігону ЗСУ біля Шостки на Сумщині. Це 50 км від російського кордону. Зазначалося, що окупанти завдали удару ракетою “Іскандер”.

Нагадаємо, що у березні 2025 року РФ завдала удару “Іскандером” по полігону на Дніпропетровщині. Тоді загинули до 39 українських військових, 90 дістали поранення.

Читайте також: Навідника удару РФ по Яворівському полігону визнали винним у держзраді: через нього загинули понад 60 людей

Подібні

В Україну повернули тіла 522 загиблих захисників

Правоохоронці та судмедексперти проведуть необхідні експертизи для ідентифікації загиблих

Рада ЄС дала старт офіційній підготовці до відкриття для України та Молдови кластерів з 2 по 6, – ЕП

Вже наступного тижня розпочнуть оцінку результатів скринінгу

Убивці активіста Ганула присудили довічне з конфіскацією: деталі розслідування

Убовство було скоєне на замовлення куратора з РФ

Білоруська опозиція попередила Україну про можливе втягування Лукашенка у війну

У 30-сторінковій доповіді навели вісім факторів