Screenshot

Бійці Центру спецоперацій “А” СБУ уразили штаб працівників ФСБ та зенітний комплекс “Панцир-С1” на окупованій Херсонщині.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

“Є хороші результати від воїнів Центру спецоперацій “А” СБУ. Уражено штаб російських “ефесбешників” і знищено зенітний комплекс “Панцир-С1” на нашій тимчасово окупованій території Херсонщини”, – зазначив він.

За словами президента, завдяки тільки одній цій операції російські втрати сягнули близько сотні окупантів (знищеними та пораненими). Він наголосив: “загарбники повинні відчувати, що цю свою війну вони мають завершувати”. Адже українські санкції середньої та дальньої дистанцій продовжать працювати й надалі.

Нагадаємо, також Сили оборони України уразили НПЗ “Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез” та НПС “Ярославль-3”. А раніше ЗСУ уразили НПЗ “Рязанський”, кораблі, склади боєприпасів і РЛС росіян. Це важливі об’єкти для російських окупантів.

Читайте також: Бійці ДПСУ дроном з гучномовцем успішно взяли у полон російських окупантів

Подібні

До Ради внесли новий законопроєкт про декриміналізацію порнографії: що відомо

Він сподівається, що третя спроба законодавчого врегулювання проблеми буде успішною

Україна і Туреччина готують новий маршрут постачання газу через українську ГТС

Новий маршрут забезпечить до 5 млрд кубометрів газу щорічно для України та низки країн ЄС

Кубілюс переконаний, що українські атаки по території РФ можуть підштовхнути Путіна до переговорів

Також, за його словами, Україна починає домінувати на різних напрямках фронту

Бійці ДПСУ показали, як відпрацьовують штурмові дії та взаємодії у групах

Адже кожне таке тренування наближає дії до автоматизму