В Україні викрили ще одну схему незаконного нарахування “бойових” виплат військовим юристам.

Про це повідомляють у Службі безпеки України.

Відомо, до організації схеми причетний посадовець однієї з військових частин. Він безпідставно оформлював військовослужбовцям щомісячні доплати у 100 тисяч гривень та одноразові премії у 70 тисяч гривень за начебто участь у бойових діях. Натомість він отримував значні “відсотки”.

“Насправді ж отримувачі цих виплат не перебували на передовій. Внаслідок таких дій п’ятьом військовим безпідставно нарахували майже 2,6 мільйона гривень “бойових”, – йдеться у повідомленні.

Наразі організатору схеми (ексначальнику групи по роботі з учасниками бойових дій військової частини) оголосили підозру за ч. 2 ст. 364 ККУ (Зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Тривають слідчі дії.

Також наразі встановлюються усі обставини злочину та вирішується питання щодо оголошення підозр й іншим фігурантам.

Нагадаємо, торік на Донеччині викрили командира, який організував схему оформлення незаконних “бойових” виплат. Тільки за місяць посадовець отримав майже 1 мільйон гривень.

Читайте також: На Одещині викрили схему з фіктивними військовими, які привласнили понад 16 млн грн

Подібні

“Нам потрібні ваші гроші”: Зеленський про зустріч із Абрамовичем у Києві

Тому Зеленський тиснув на Стармера щодо коштів за проданий “Челсі”

Сьогодні існує велика ймовірність застосування балістичної ракети РФ, — Повітряні сили

Українців закликають бути пильними й не ігнорувати сигнали тривоги

Через удари українських дронів росіяни почали залишати Кінбурнську косу, – ISW

Головною причиною стали серйозні проблеми із забезпеченням

Українці відповіли, яку б політсилу обрали на найближчих парламентських виборах: серед лідерів немає Залужного

На останньому місці опинилася партія мера Києва